Advanced Vending Technologies - 9 lat doświadczenia!!

Firma AVT jest profesjonalnym operatorem vendingowym.


Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm i instytucji w napoje zimne i gorące oraz przekąski poprzez nowoczesne automaty samosprzedające. W ofercie posiadamy również nowej generacji dystrybutory do wody będące zdrowszą i tańszą alternatywą dla rozwiązania pięcio galonowego oraz profesjonalne ekspresy do biur, hoteli i restauracji.


AVT dysponuje jedną z najszerszych ofert na rynku polskim, opartą na wiodących markach i produktach takich jak: Jacobs, Douwe Egberts, Lavazza, Fortuna, Tymbark, Kubuś, Black.


Wykorzystujemy nowoczesne technologie, które mają na celu zwiększenie jakości oraz konkurencyjności naszych usług. Wieloletnie doświadczenie owocuje pełną satysfakcją naszych klientów, którzy chętnie korzystają z naszych innowacyjnych rozwiązań.


Pracownicy AVT to zespół doświadczonych i pełnych pasji ludzi, którzy wciąż poszukują nowych wyzwań i rozwiązań. Dysponujemy profesjonalnym serwisem działającym 24h przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.


Motto

AVT™ - gwarancją najwyższej jakości produktów i usług.


ZasięgAby wykonywać usługi na najwyższym poziomie, prowadzimy działalność w następujących województwach:


• Dolnośląskie
• Lubuskie
• Wielkoposlie
• Zachodniopomorskie