Dystrybutory wody

DYSTRYBUTOR WODY RUHENS WHP-760

Najwyższej jakości nablatowy dystrybutor wody zimnej i gorącej od południowokoreańskiego producenta Wonbong. Ruhens WHP-760 to urządzenie, które sprawdzi się w każdym biurze, ale także w naszych domach, zapewniając nam dostęp do wody pitnej. Wspaniały design i wysokiej jakości materiały wykonania w połączeniu z nowoczesnymi technologiami tworzą wyjątkowy dystrybutor wody. Możliwość zewnętrznego podpięcia wkładu filtrującego sprawia, że możemy uzyskać wyjątkowo czystą wodę pitną.

Dystrybutor wody Ruhens WHP-760 jest obsługiwany w bardzo prosty sposób i nawet początkujący użytkownik nie powinien mieć z tym zadaniem problemów. Wszystkie procesy przeprowadzamy za pomocą podświetlanego panelu dotykowego, co zdecydowanie ułatwia obsługę dystrybutora. Kompaktowy rozmiary sprawiają, że Ruhens WHP-760 zmieści się niemal na każdym blacie kuchennym, a wysoko zamontowana wylewka pozwala na bezpośrednie uzupełnianie wodą wysokich naczyń np. dzbanków. Eko Sensor, który został umieszczony na froncie dystrybutora monitoruje natężenie światła w pomieszczeniu i sprawia, że po wyłączeniu oświetlenia dystrybutor przejdzie w tryb Eco. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoszczędzić 30% energii wykorzystanej do zasilania.

DYSTRYBUTOR WODY RUHENS WHP-300 SODA

Ruhens WHP-300 SODA to dystrybutor wody, który swoje zastosowanie znajdzie w każdym biurze, zapewniając dostęp do przefiltrowanej wody pitnej. Jest to najwyższy model z serii Ruhens, który charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i łatwością obsługi. Wolnostojący dystrybutor wody Ruhens WHP-300 SODA umożliwia szybkie podanie wody zimnej oraz gorącej, a dzięki możliwości umieszczenia wewnątrz systemu wielostopniowej filtracji urządzenie zagwarantuje dostęp do najwyższej jakości czystej wody.

Obsługa dystrybutora wody Ruhens WHP-300 SODA jest wyjątkowo prosta i z tym zadaniem poradzi sobie nawet początkujący użytkownik. Główne funkcje oraz tryby pracy są prezentowane na kolorowym wyświetlaczu, a do uruchomienia strumienia wody służą 2 czytelne i podpisane przyciski. Obudowa dystrybutora została wykonana z materiałów gotowych do kontaktu z żywnością, a zbiorniki wody gorącej i zimnej są skonstruowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.