AVT™ 4You - aktualności


166 automatów - 07.06.2013
W dniu dzisiejszym zainstalowaliśmy 166-ty automat. Dynamiczny rozwój naszej firmy zawdzięczamy najwyższej jakości produktów i usług. Dzękujemy również naszym Klientom, że wybierają Państwo jakość AVT™4You.

BRITA® Professional - 14.09.2012Nowym partnerem AVT™ w zakresie filtrów do wody została firma BRITA Professional. Wszystkie nasze automaty i ekspresy kawowe oraz dystrybutory wody są wyposażone w wysokiej jakości filtry BRITA Professional, które zapewniają wyjątkowy smak wody i napojów gorących.

Knorr Super Zupper - 06.09.2012AVT™ wzbogaciło swoją ofertę o automaty wydające zupy Knorr Zupper. Podawany gorący produkt zawiera widoczne kawałki warzyw, makaron, grzanki itd., co sprawia, że zupa jest wyjątkowo smaczna i gęsta. Proponujemy 8 różnych smaków.

Nowa strona AVT™ - 03.09.2012


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną internetową www.avt4you.pl oraz aktualną ofertą. Czynimy wszystko by nasza marka kojarzyła się Państwu z solidnością i wysoką jakością produktów oraz nowoczesnym podejściem do vendingu. Wierzymy że uznacie Państwo naszą ofertę za atrakcyjną i dołączycie do grona naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy !