Advanced Vending Technologies – 19 lat doświadczenia!

Członek

Firma ADVANCED VENDING TECHNOLOGIES jest profesjonalnym operatorem vendingowym. 

Naszymi wartościami są jakość i innowacyjność dla komfortu i przyjemności naszych klientów. Dbamy o to, aby maszyny vendingowe były innowacyjne i bezawaryjne. 

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Operatorów Niezależnych Vending Polska (SON Vending Polska). Jest to organizacja skupiająca operatorów automatów vendingowych w Polsce, działająca na rzecz rozwoju branży vendingowej.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy indywidualne rozwiązania w zakresie montażu oraz obsługi nowoczesnych urządzeń do dystrybucji wszelkiego rodzaju artykułów spożywczych oraz artykułów BHP tj. rękawice i okulary ochronne.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie, które mają na celu zwiększenie jakości oraz konkurencyjność naszych usług. Wieloletnie doświadczenie owocuje pełną satysfakcją klientów, którzy chętnie korzystają z naszych innowacyjnych rozwiązań. 

Pracujemy dla Państwa w przekonaniu, iż będziemy w stanie dostosować ofertę handlową do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Nasz zespół AVT™4You składa się z pełnych pasji,  doświadczonych ludzi, którzy wciąż poszukują nowych wyzwań i rozwiązań. Dysponujemy profesjonalnym serwisem działającym 24h przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Motto

AVT™4You

Vending to nasza pasja!

Zasięg

Aby wykonywać usługi na najwyższym poziomie, prowadzimy działalność w następujących województwach:

  • Dolnośląskie
  • Lubuskie
  • Wielkopolskie
  • Zachodniopomorskie

Skontaktuj się z nami już dziś!